| dariana2 a întrebat:

Cum este prima data cand faci sex?

8 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Depinde...Daca ai norocul sa ai un partener rabdator, gentil, e perfect! Pentru mine a fost foarte frumos! A fost un sentiment pe care nu-l mai intalnisem.E greu de descris in cuvinte.

| Sara2 a răspuns:

Incearca si o sa afli, nu e ceva de vorbit in cuvinte, ar fi stupid sa poata cineva explica in vorbe asta

| TheSeventhSin a răspuns:

Normal la 18 aniwinking

| DaniAdrian a răspuns:

Cum sa fielaughing Misto, altceva nu poti sa zici, cel mai bine ar fi sa incerci si o sa vezi cum e.

| Iho a răspuns:

Prima oara pentru fete e mai greu. :-s pana se rupe himenul, dar dupa e ok.
Mai toti o sa-ti spuna ca e ceva de nedescris, te simti ca in al 9-lea cer tongue si asa este, atat fata cat si baiatul.
Pe scut, E O SENZATIE DE NEDESCRIS!
te pup kiss

| OannaAnna a răspuns:

La mine personal a fost foartee romanticlove struck. depinde de persoana cu care faci happy

| Catalinutz92 a răspuns:

Transpiri sub limbalaughing numai la sex va sta gandu.
Incearca si vezi

| anonima1002 a răspuns:

Pai este putin cam dureros din auzite din incercate nu si e mai bine daca partenerul tau are experienta si daca stie cum sa te penetreze eu cred ca ar trebui sa stie inainte de a incepe si sa oo faci protejat