| Danyella94 a întrebat:

Cum este sangerarea de nidatie?(durata, simptome, flux)? Am avut un contact sexual neprotejat si am o sangerare de 4 zile, abundenta. Poate fi o nidatie? Sangerarea a venit de 25 de zile de la CM. mentionez ca nu am ciclu regulat, prima zi a ultimului ciclu a fost pe data de 22 ianuarie.am luat cuminol 500 mg si ibuprofen pentru o infectie urinara. poate sa imi deregleze infectia CM?

Răspuns Câştigător
| ELLSSA a răspuns:

Nidatia este confundata cu ciclul menstrual, insa ea tine mult mai putin ca acesta si este intr-o cantititate mica.
La tine sigurur nu se pune problema de nidatie.
Infectia nu iti poate deregla cicluc menstrual, poate doar tratamentul luat pentru aceasta.

1 răspuns:
| alexush a răspuns:

Nu cred ca exista cineva aici care te poate ajuta.cel mai bine ar fi sa consulti un medicwinking