| dulceata_5297 a întrebat:

Cum fac inimioare ecc cu tastatura? Dati-mi un site cu figurine sau chestii de astea.Ms fundaX

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Scrii pe google...caractere speciale pentru hi5
Da ai si tu litere din-alea, si altele,
Start=>all programs=>accesories=>system tools=>character map
Le dai copy si paste unde vrei

| Rayyy a răspuns:

Buna,
Acesta este simbolul pentru inima: ♥
Mai multe simboluri gasesti in Microsoft Word > Insert > Symbol
Sper ca te-am ajutat!

| Agradável a răspuns:

Se face cu Microsoft Word dai acolo la simboluri si selectezi apoi dai copy si paste unde vreiwinking sper ca te-am ajutat happy bafta

FUNDOI :d?

| pitikaaa a răspuns:

Http://www.pasionat.info/simboluri-pentru-mess-si-hi5/

Aici sunt o groaza.Si se numesc simboluri nu figurine:d;))

| Cutit a răspuns:

Iti zic eu ♥ apesi "atl" inacelasi timp " + " si dup "3" dar sa ti apasat pe toate; merge si cu alte cifre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu mai iubesti pe altcineva decat pe el