| twisteo a întrebat:

Cum fac lucruri din tastatura pe facebook cum ar fi inimioare si chestii de genu(fara inimioare pe astea le stiu deja)FUNDA!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facebook-ul e un căcat. Să sperăm că îţi vei da seama de asta în curând. Slabe şanse, totuşi...

| Flyn a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate HighwayToHell! Te sustin. Facebook a manipulat multi copii.Deabia astept sa il desfiinteze cineva ca m-am saturat sa tot aud fetele cum vorbesc.''Fata ai vazut ce poza mi-am pus p facebook?''
''Da fataaa ce misto e!''.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Flyn):

Ha! Şi ăştia de la TPU au început " Te-ai căcat azi? Spune-ne pe facebook " Wtf...

Presimt că în 30 de minute răspunsul meu se va evapora.

| Flyn a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing))Am vazut.