| MausYo a întrebat:

Cum fac o fata mai mare cu un an ff romantica sa ma placa?(eu o plac tare) Pls ajutati-macryingcrying

Răspuns Câştigător
| ChristinaBlonda a răspuns:

laughing toti avem problema asta, macar o data in viata :*. eu zic ca, indiferenta doare cel mai tare.deci incearca sa fii indiferent, nu ii arata ca o placi. si o sa vezi ca o sa mearga. :*

| MausYo explică (pentru ChristinaBlonda):

Da doar ca nu-i pasa daca no bag in seama e indiferenta

3 răspunsuri:
| alicebella a răspuns:

Eu zicsa faci si thu chestii romantice cum ar fi sa ii iei o jucarie de plus care zice i love you, flori, ciocolataathinkingwinking

| MausYo explică (pentru alicebella):

Mersi functioneaza
mersi mult