| AliceFirea a întrebat:

Cum fac sa-mi curga sange chiar daca nu mai sunt virgina?

22 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu ai cum.

| KITZKITZ a răspuns (pentru Aasdfghj):

Si in filme se împușcă si sare sange peste tot, dar se pare ca actorii traiesc. Deci nu spune ca nu ai cum, depinde de circumstante se poate improviza, baietii nu sunt chiar asa isteti

| Aasdfghj a răspuns (pentru KITZKITZ):

Compari actorii cu un om normal. Tu vezi la tv doar ce vor ei sa iti arate. Evident ca scenele sunt filmate in asa fel incat sa nu vezi cand arunca cu pungile de "sange" pe acolo. Totul e un spectacol. Actul sexual nu e un spectacol. E ceva serios. Nu mi se pare normal ca un baiat sa aiba pretentia asta de la iubita sa. Daca incepi sa faci astfel de scenarii cu sangele care trebuie sa curga si replici de virgina, e clar ca nu merita niciun sarut baiatul acela. E penibil sa te injosesti in halul asta.

| Mayar a răspuns (pentru KITZKITZ):

rolling on the floor
deci esti mortal! Cu raspunsul asta, ma dargolesc pe jos de ras! chiar esti bun la poante! laughing

| Aasdfghj a răspuns:

E penibil sa incerci smecherii doar sa arati ca esti virgina. Baiatul acela nu te merita daca pentru el asta e important. Nu iti ofera respect! Chiar vrei sa te injosesti in asa hal?

| AliceFirea explică (pentru Aasdfghj):

Nu o sa intelegi cum este la tigani...
Nu neaparat ca el o cere, dar parintii au pretentii

| Aasdfghj a răspuns (pentru AliceFirea):

Atunci daca nu o cere el, faceti un plan impreuna. De ce sa te ascunzi de el daca nu e cazul? Minciuna nu are ce sa caute intr-o relatie.

| Mayar a răspuns (pentru AliceFirea):

Parintii, care sunt tigani, au pretentii?! Si eu am pretentii de la toti tiganii sa nu mai fie niste porci hoti ce ne fac tara de rusine pe unde merg si sunt niste mizerabili ordinari, rapitori de fete, traficanti de carne vie!
Am vazut asta cu ochii mei, de aceea sunt atat de inversunata pe astfel de mizerii

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu il mai prosti pe om si zii adevarul

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la o clinica sa-ti refaca chirurgical himenul!
Procedura se cheama himenoplastie!
https://www.estheticon.ro/preturi/himenoplastie-reconstructia-himenului

Daca vrei doar sa-ti curga sange dupa sex, poti sa faci sex cand esti pe ciclu, sau in ultima zi, cand se termina ciclul.

| mihai69 a răspuns:

Te tai cu lama.

| Necunoscut112 a răspuns:

Poti sa faci cumva sa curga putin sange, dar el o sa simta oricum ca nu ai fost virgina, mai ales daca a mai avut o relatie cu alta virgina

| kandaraki a răspuns:

Iei un cutit si te tai acolo, sau cu o lama si iti va curge sange, intrebarea e pentru ce?

| djdani2010 a răspuns:

Imposibil, domnisoara happy

| GL757W a răspuns:

Pai e simplu, asteapta sa fii pe stop sa iti vina menstruatia laughing

| m07constantine a răspuns:

Sau ai putea sa il pui sa iti dea una in bot! laughing
Nu ai spus de unde vrei sa iti curga sange laughing)

| Futangii a răspuns:

Deci te duci la Mc' si le ceri un pliculet de ketchup il introduci in vagin ori ramane blocat ori se sparge si mai ai un bonus cand o sa faci oral dupa o sa aiba gust de rostii da vezi sa nu musti ca poate-ti sparge botu.

| KITZKITZ a răspuns:

Depinde de circumstanțe, totul este posibil, nu o sa stea nimeni sa ia proba de laborator sa vada daca tie chiar ti-a curs sange sau era un simplu colorant alimentar. Acuma nu te apuca sa bagi cine stie ce chestii inauntru, dar repet, in functie de circumstanțe si cu putina imaginatie, cred ca e posibil sa curga putin "sange "

| AliceFirea explică (pentru KITZKITZ):

M am gandit sa strang intr-un coltisor de pungulita transparenta ceva sange, si sa o fac precum o biluta.Iar in acel moment sa o sparg...

| minrest a răspuns (pentru AliceFirea):

Pe fond, da, poti imita sangerarea in felul asta. Chiar asa se facea inainte, dar fiindca nu existau pungute, se punea sange in basica de porumbel. Insa mirele se imbata manga, ca sa mearga schema. Posibil ca persoana sa isi dea seama ca nu se sangereaza mereu, atunci ajunge sa fi stramta si sa acuzi dureri serioase la intrare, nu uita sa ii ceri chiar sa se intrerupa. Sa spui cam asa: ''Cred ca nu o sa mearga, pur si simplu nu pot''. In alta ordine de idei, ai un iubit nou, ceea ce e excelent, te felicit, dar e unul care tine mult la virginitate, sper ca asta nu inseamna ca e tot tigan.

| Purec a răspuns (pentru AliceFirea):

De curiozitate doar, nu ca as avea mari pretentii de la tine.

De unde o sa scoti sangele sa il pui in punguta?
Si mai important...cum o sa faci sa nu se coaguleze?

| Elenna09 a răspuns (pentru AliceFirea):

WTF! Bai, ai minte?