| MariusBooss a întrebat:

Cum fac sa mi maresc penisul si sa am o erectie mai lunga? Ce medicamente sunt mai bune?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vorbesti de 2 lucurri diferite aici: marirea penisului si erectie mai lunga. marirea penisului s epoate face doar printr-o operatie chirurgicala de extensie a pensiului, dupa varsta de 20 de ani, cand inceteaza cresterea ta.
Ejacularea precoce se poate rezolva prin autocontrol, sau medicatie de la medic.

| corbulalbrosu a răspuns:

Tragi zdravan de ea. Zilnic. De mai multe ori. Cu putere mare. Asta pentru intindere/alungire. Pentru erectie iti recomand postere si/sau filme. Cu femei dezbracate sau barbati, dupa preferinta. Filme XXX, bineinteles. Medicamentele nu sunt bune si nici recomandate. De obicei au efect contrar. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ce vrei sa faci la penisul tau nu sunt bune medicamentele. Lasa-l sa creasca natural pana pe la 18 ani si controleaza-te cand faci sex pentru a mari durata de ejaculare.

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute