| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac un baiat sa ma placa din nou? pls ajutor dau funduluta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum adica te scupipa si injura? doamne fereste, injura-l si tu si nu mai vb veci cu el, eu asa as face. e un coclit daca se poarta asa cu tine. nu poti cere cuiva sa te respecte daca tu nu te respecti pe tine...si daca continui orice fel de relatie cu el in aceste conditii, asta demonstreaza ca nu ai pic de respect fata de tine

5 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

Imbracate mai sexy

| AkexD a răspuns:

Baietilor le palce spontaneitateahee hee. Treci direct la fapte si o sa fie totul ok. Daca inca mai simti ceva pentru el marturiseste`i si sigur n`o sa iti para rau...

| VanillaBear a răspuns:

Sfatul meu este simplu happy Daca te-a placut odata pentru ce ai fost ofera-i ceva nou ce sa ii placa.Sunt sigura ca nu a avut timpul sa iti stie toate pasiunuile si toate obiceiurile si cine stie? Poate chiar aveti unele lucruri noi in comunhappy
Dar te schimba! Tot ce spun este Spice if up! Adu ceva nou happy

xoxo Vanilla

| radu a răspuns:

...sa te placa din nou hmm thinking incearca sa-i amintesti cei placea la tine incat sa te vrea inapoi happy [depinde si de cat timp a trecut fiindca fiecare se maturizeaza se schimba si nah normal ca si gusturile sunt diferite de la o vreme ]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ieri a inceput sa se poarte ciudat cu mine. ma scuipa ma injura ...nu ca de obicei ...de obicei vroia sa ma stranga in brate si chestii de genul