| Anonim007363628 a întrebat:

Cum fac un băiat sa se îndrăgostească lulea de mine? Menționez ca nu e genu de băiat romantic. Și nu merge sa-l cucerești din vorbe dulci.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ala nu vrea nimic. Decat sa ramana cu un copil si fata apoi masa sa plece pentru ca a dat de unu cu 10.000£ lunar in cont mai bine iti vezi de treaba. Si atentie la aia violenti

| Drimmero a răspuns:

Ori te place, ori nu, n-ai cum sa-l faci, trebuie sa vina natural.

| Sofer a răspuns:

Lasă-l sa te caute el dacă chiar e interesat de tine.

| Emma30555 a răspuns:

Nu exista răspunsuri general valabile, trebuie sa l cunoști pe el sa vezi ce îl interesează ce ii place ce îl impresionează etc. Ca sfat general valabil, sa fii frumoasa sa te îmbraci modern, sexy uneori dar nu vulgar, sa aveți ce vorbi, sa fii o persoana plăcută, sociabila, sa nu pari disperata sa nu faci glume proaste sau sa vorbești prostii etc. Cel mai important este sa te placa și el totuși măcar sa te observe căci dacă nu e atracție deloc nu ai ce sa faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai cum, lasa-l in pace, vei gasi baiatul potrivit cand va veni timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum mai putea cuceri pe mine?
Nici eu nu sunt romantic.
Cu tacerea, cu zambetul, cu atitudinea, cu eleganta si cu felul frumos de a te evidentia prin lucruri mici, cum ar fi cele pe care le-am enumerat mai devreme.
Prin asta te faci remarcata la multi baieti, pentru faptul ca esti diferita intr-un mod frumos si placut.
Ce e diferit se cauta repede, si ce este obisnuit se schimba repede.

Răspuns utilizator avertizat
| lulufunny6766 a răspuns:

Tine l in suspans, fa pe dura si pe suparata pana iti devine sclvwinking

| TheaSuciu a răspuns:

Recomand sa vb mai mult cu ea incearca sa ii dai poze daca nu laughing