| D0i0n33 a întrebat:

Cum faci pe cineva care nici nu stie ca existi.straight face sa te placa >:[daca se poate big grin]
fara glume proaste straight facestraight face

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Dacă nu îl atragi deloc, nu ai ce să faci.,, Dragoste cu forţa nu se poate."
Dacă te place, şi nu vrea să recunoască din cauza orgoliului, fii indiferentă faţă de el.
O seară plăcută!

pa, pa.

| deyutza_6928 a răspuns:

Incearca sa faci cunostinta cu el prin intermeddiul unor prieteni comuni sau fa cunostinta pur si simplu cu el. O sa gasiti ceva de vorbit...si poate va cunoasteti mai bine.