| Renesmee1 a întrebat:

Cum faci sa te placa un baiat din nou?! va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ioneluka a răspuns:

Dificil de raspuns!

Nu ai dat nici un detaliu.

Daca te-a iubit odata inseamna ca nu te-a uitat! Gandeste-te ca trebuie sa ii recastigi increderea si sa ii dovedesti ca meriti macar o sansa!

Dar daca are mandrie foarte mare si i-ai facut ceva grav in trecut ar fi mai greu de obtinut ce vrei tu!winking

Succeess!

P. S. Incearca sa iti pui ordine in ganduri si sa te gandesti daca e doar un capriciu sau merita sa lupti pentru ca il iubesti!

3 răspunsuri:
| XANDER_9023 a răspuns:

Pur si simplu spune-i daca iti mai da o sansa si nu te lua dupa cristina baietilor le plac fetele aranjate si unu fa-i complimente atingel fi in preajma lui sarutal orice numai ca sa il lasi pe jos assa suntem noi baieti ca stiu succes si vezi ca ti-am raspuns la o intrebare

| cristina_6311 a răspuns:

Din nou? ati fost impreuna? ce s-a intamplat d nu te mai place? eu zic ca daca un baiat isi pierde interesul pentru tine nu mai ai ce face, da stiu ca ti'am dat un raspuns neasteptat de tine dar noi fetele trebuie sa intelegem ca nu putem impune cuiva sa ne placa daca asta nu vine din partea lui fara presiuni dar daca vrei sa te placa din nou nu trebuie sa te schimbi, trebuie sa ii arati ca esti asa cum te'a cunoscut, fii naturala[stiu ca ai mai auzit sfatul asta si nu prea este aplicat dar sa stii ca nu conteaza oricat ar spune baietii ca le plac felete aranjate.ma refer la machiaj ei mint.; lor le plac fetele simple, nu zic ca nu trebuie sa te aranjezi dar nu trebuie sa exagerezi cu machiajul sau glossul. OK? fii u si incearca sa fii vesela, transmitei si lui starea ta de spirit, fii alaturi de el in momente triste sau necazuri si incurajeazal. pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat sa il lasi sa isi bage pu.lan ma. ta?