| Ioale20 a întrebat:

Cum fac un baiat sa ma placa? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| myandmy a răspuns:

Pai eu sunt baiat si stiu dupa mine...In primul rand intereseaza-te daca nu are prietena. daca nu, mergi si ii zambesti vorbieste cu el orice.
Imbracate frumos, machiata, rujata la baieti le place frumusetea si ingrijirea fetei...eu iti spun sa nu incerti sa il saruti din prima asteapta-l pe el. Daca vezi ca te place poti sa il seduci mai rau cu un sarut mult succesc! Funda?

2 răspunsuri:
| Doctoru_7315 a răspuns:

Fara fite, te aranjezi putin ca sa,, sari" in ochi, fii naturala, optimista si zambeste, dar nu fals.

| rozbombon a răspuns:

Poi te imbraci in ceva mai provocatorsmug.si sa fi cat mai naturalahappy. Crede-ma merge 100%. Mult noroc:*