| Andreea_1714 a întrebat:

Cum ii dau de inteles unui baiat ca il plac? Si. de unde imi dau seama ca el ma place:-s? mersi:*

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Lasa-l sa observe ca il privesti, atinge-l "accidental", vorbeste cu el cat mai mult posibil, lasa-l sa adore compania ta.happy
Dar fii tu insati. Asta e cel mai important. Ar fi tare dezamagitor ca el sa se indragosteasca de o persoana falsa.
Daca vezi ca acelasi lucru se intampla si reciproc, atunci e clar.happy

2 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Arunca cu o carte in el, si spune-i ca iti place de el.

| AlinaAndreea21 a răspuns:

Pai. uitate in ochi lui de multeori. te iei in vorba cu el si vb non stop cu el.cam o saptaman sau doua.apoi.incearca sal inori ca si cum ai fi suparata pe el. daca vezi ca vine la tine. si intreaba ce ai.il intrebi dc ii pasa.si pleci.si daca mai face asta.inseamna ca ii pasa.si fiindui dor sa stai si sa vb non stop cu el. el o sashi dea seama ca ii e rau fara tine.incearca asta. fundita?>big grin