| HySpear a întrebat:

Deci, am mai pus o intrebare de genu si nu am primit un raspuns care sa ma ajute, cum ii dau de inteles unui baiat ca il plac? Si cum imi dau seama ca si el ma place?

3 răspunsuri:
| ToxicGirl a răspuns:

Cel mai simplu... vorbesti cu elhappy sau pentru inceput ai putea sa incerci sa fiti prieteni foarte buni.si dupa poti sa ii spui ce simti pentru el...sau daca vrei ceva de durata mai scurta. poti sa mai flirtezi cateodata cu el si sa ii iei mereu apararea.etc.cum ti-am zis.cel mai simplu ar fi sa ii zic direct si poate cine stie. poate si el simte la felhappy

| LifeIsMyColor a răspuns:

Pai e foarte usor sa'i dai de inteles ca il placi. Poti sa stai mult timp pe langa el, sa ii zambesti, sa il iei in brate cand ai ocazia | nu mereu, sa nu pari dispearata | dar unii baieti considera ca fetele fac asta doar din prietenie si nu isi dau seama, asa ca cel mai bine ar fi sa ii spui ca il placi. Cum iti dai seama daca te place? Pai daca o sa te lase sa il iei in brate si o sa iti zambeasca cand ii zambesti si tu inseamna ca te place, dar aici depinde si de baiat. Add me.cooki3 si iti zic mai multe. Mi'e lene sa scriu acum puppy dog eyes.

| AnaMariaNistor a răspuns:

Păi, ai putea să îi dai add pe messenger şi să vă împrieteniţi, şi după ceva timp îl poţi întreba dacă te place.