| Alexandra185 a întrebat:

Cum ii dau `papuci` la unu`?

Răspuns Câştigător
| DiaconitaBianca a răspuns:

Ii spui ca nu mai mg intre voi si ingreunati situatia si mai bine e sa va despartiti dar sa fi clara cand ii zici asta.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Arunca un covrig cand il vezi si cand fuge ca un caine dupa el fugi, asa i-ai dat papucii

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Papucii tăi să tii ducă la reparat? Dar să îi cureti si parfumezi sa nu pută.

| Prezidentul a răspuns:

Ii spui: ma iubesti? El zice da... Tu spui eu nu. PAAAAAA. laughing

| neutrino a răspuns:

Daca merita ii poti da papucii in cel mai politicos si civilizat mod: ii spui adevarul.

| Lawliet14 a răspuns:

Vorbeste numai in italiana cu el!

| frostxtq a răspuns:

Ii spui pur si simplu ca nu mai vrei sa fie nimic intre voi. Nu ai nevoie de o tactica speciala pentru acest lucru. De aceea folosim cuvinte.

| Otto2014 a răspuns:

Il ignori

| corhaz a răspuns:

Te referi la papusa ta ken?

| aimspeşăl a răspuns:

Ii spui ca intre voi totul s-a terminat.

| wasilika24 a răspuns:

Salut nu inveta ceva da spune-i dreptatea

| djlukass a răspuns:

Daca nu merge la unu, incearca la doua trei sa ii dai papuciilaughing poate te ajuta atunci

| slm93 a răspuns:

Avand o discutie serioasa cu el si sa ii spui ca vrei sa o termini cu el