| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii pot demonstra iubitei mele ca o iubesc? nu suntem demult impreuna, dar eu am inceput deja sa tin la ea.de fiecare data cand ii spun lucrul acesta ea imi spune ca nu ma crede, ca nu i-am demonstrat cu nimic ca eu o iubesc.astept niste idei.multumesc

2 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Nu stiu...scrie-i un biletel in care sa ii spui ce simti pentru ea, fa-i cadou o floare, o jucarie de plus, invit-o la o pizza...winking

| gheorghita a răspuns:

Nu trebuie sa ii spui las-o sa se convina singura. Fiind alaturi de ea la bine si la rau dandu-i sfaturi si protejand-o. Petrece mult timp cu ea fi grijuliu sarut-o cumpara-i o mica atentie din cand in cand. Bafta!