| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru a-i demonstra iubitei mele ca o iubesc? I-am spus, dar e suspicioasa si chiar ma enerveaza situatia, dar nu vreau s-o pierd pentru o prostie ca asta...

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Si ei i-ai spus ca e aiurea situatia...ai facut ceva sa se indoiasca de tine?
eu zic sa te afisezi cu ea, sa o prezinti alor tai, la amici...sa ii faci cadouri, mici, nu neaparat ceva costisitor... un trandafiras in fiecare zi sau o alta floare.
eu de ex am primit un buchet de trandafiri si cand m-am uitat mai atenta un trandafir era de catifea si in interior era un pandantiv pe care mi-l doream de mult.
surprinde-o cu petale de trandafiri sau scrie biletele cu dedicatii simple, scurte si furisaza-le fara sa isi dea seama in buzunarul ei sau in geanta.
sarut-o cu foc happy

7 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nu-i mai spune niciodata!

| Mya a răspuns:

Increderea se castiga, nu se impune! big grin Probabil nu i-ai dovedit asta, de este asa neincrezatoare.Surprinde-o cu mici atentii...scoate'o cat mai des la plimbare, petrece'ti mai mult timp alaturi de ea, acorda'i mai multa atentie! Si chiar o poti prezenta familie, prietenilor...winking Uneori pentru noi fetele, faptul ca incercati sa ne integrati printre cei apropiati voua, inseamana foarte mult!

| dulshe a răspuns:

Dovedestei asta (adica k o iubesti) prin fapte nu numai prin cuvinte, cum a zis si @mioara ii poti cumpara un buchet de trandafiri rosii, sunt multe fapte prin care o femeie stie ca e iubita cu adevarat

| mioara a răspuns:

Cumparai un buchet de trandafiri rosii

| DanielOKEY a răspuns:

Surprinde-o cu ceva dar nu cu flori ca sunt old fashion.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa-i demonstrez iubitei ca o iubesc va rog ajutati-ma

| ana_8193 a răspuns:

Daca te pricepi la cuvinte, i-ai putea demonstra si asa. Daca nu...trebuie sa-i dovedesti prin fapte.Cum? Facand ceea ce ii place ei...rasfat-o cum stii tu mai bine. Daca se impune, fa cateva sacrificii. Daca intr-adevar o iubesti, poti fi in stare de mult mai multhappy