| alex11 a întrebat:

Cum ii pot dovedi unei fete ca o plac dar fara cuvinte? adica fara sa ii zic

Răspuns Câştigător
| alinutza_8657 a răspuns:

Ei Alex, Dumnezeu pentru ce ti-a dat limba pentru ca tot timpul sa vorbesti si iti zic un sfat :niciodata o fata nu va afla de la tine ca o placi fara ca sa vorbesti, cand iti place de o fata trebuie sa ii spui tot ce simti pentru ea ok? Pa pa pa cum raspunsul meu?

11 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

O privesti intens

| Instinkt a răspuns:

O saruti si -si da seama

| christabell a răspuns:

II furi un pupic si daca nu-i place, spune-i sa ti-l dea inapoiwinking

| zanabuna a răspuns:

Ii zambesti, ii di prioritate de cate ori ai ocazia cand intrati in scoala.etc...pune-i cate o scrisorik pe bancahee heevezi tu.winking

| sHock a răspuns:

Zambeste'i cand o salutsihappy
Ia'o de mana cand treceti unul pe langa altul mai dn greseala, mai intentionat...

| ahaaaaaaa a răspuns:

Prin gesturi si fapte!

| Shhht ! - ( Nony ) a răspuns:

Forma de a te uita spune totul.priveste-o in ochi intens. un mic zambet.si asta e tot.isi va da seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O privesti lung si ii zambesti, ii pui o floricica pe banca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...incearca sa o scoti in oras... s-au fa ceva care sa o impresioneze...cumpara-i ceva...sau daca e suparata /deprimata incearca sa o linistesti tu...sunt fata si sincer mi-ar placea asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mangaieri nevinovate ex parul ei mainile si zambestei mai ciudat sa o faci mai curioasa de u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fii dragut cu ea. Si nu uita, incearca sa o faci sa se uite in ochii tai... daca chiar iti place de ea o sa isi dea seama dupa privirea ta.