| PoeTuL05 a întrebat:

Cum pot dovedi unei fete ca o iubesc.Si sa simta cu adevarat?

6 răspunsuri:
| xMikishor a răspuns:

Depinde ce ii place acelei fete. Afla mai multe despre ea, vorbeste mai mult cu ea[daca cumva nu o faci], cere`i numarul de tel, id`ul de mess, facebook`ul, si poate o si inviti la suc. In orice caz, orice ai face, Bafta multawinking.pop

| adriang95 a răspuns:

Scrie-i o poezie, poetule... (ti-am citit sumar blogul). Si eu scriu poezii rareori, dar am invatat continuu si mi-am imbunatatit tehnica. Foloseste o rima incrucisata, versuri cat mai misterioase, cu un mesaj ascuns nu foarte adanc, apoi invit-o in oras. De acolo vezi tu.

| RKFloryyST a răspuns:

Pai daca vb deja cand va intalniti dai niste flori, scrie-i o poezie de dragoste...

| JulianaMark a răspuns:

Prin increderea de sine vei reusi. Du-te la ea si marturisestei ceea ce simti si sunt sigura ca nu va fi indiferenta si ca o va impresiona.

| Sa99 a răspuns:

Prin fapte arata-i ca o iubesti.big grin

| klumea a răspuns:

I-o tragi bine