| Anahiteamo a întrebat:

Cum il recuceresc pe fostul daca nu mai prezinta interes fata de mine?

Răspuns Câştigător
| relativsausigur a răspuns:

1. Sa prezinti fata de el aceeasi lipsa de interes pe care o are si el, poate chiar mai rau de atat..lipsa de interes total.0, chiar daca simti, invata ca si pentru tine nu sa fie nu..nu 0, nu big grin..ci nu, la orice gest, bagat in seama, dat atentie, orice ar fi.
2. Vei reusi la modul real asta doar cand iti vei propune cu adevarat sa nu-l mai vrei, primul motiv ajutator in cazul acesta este faptul ca el s-a detasat de tine ca de un obiect..nu mai pun daca ti-a facut si diverse faze grave sau mai putin grave, la care l-a durut in cot de cum te simti tu, atat timp cat stima lui de sine a crescut.
Asta fac unii oameni din pacate, se folosesc de altii pana cand nu mai au nevoie de ei, pentru a isi urca stima lor de sine, satisfactia lor, umplerea nevoilor personale fizice si psihice, fara sa aiba un real atasament fata de tine, apreciere si respect.

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu vad de ce ai face-o daca nu mai prezinta interes.

| ionutz1890 a răspuns:

Nu cu dintii, cu limba.

| RAY a răspuns:

Foarte greu, daca un barbat ti-a pierdut increderea in tine, foarte greu sa il mai recastigi, pai de ce v-ati despartit?

| Necunoscut112 a răspuns:

Vezi că ai probleme de expimare. Dacă nu mai prezintă interes faţă de tine înseamnă că pe tine nu te mai interesează persoana lui.

| irrumator30 a răspuns:

Din pacate, nu prea ai cum. Daca el nu mai e interesat de tine, tai-tai, goodbye! Dragoste cu de-asila nu se poate!
Pentru o relatie e nevoie de doi, nu doar unul sa vrea, iar celalalt sa fie total dezinteresat.