| Maniak00000 a întrebat:

Cum se poate de cucerit inima unei fete care nu prezinta interes fata de mine?

6 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Din pacate, cu multe insistente, laude, complimente si tot ce ai tu mai bun la îndemâna nu se poate!

| RAY a răspuns:

Depinde de ea sai atragi interesul adica sa aiba o motivatie sa stea cu tine, fizic, social, personalitate etc

| Morrígu a răspuns:

Acorda-i atentie.
Glumeste cu ea, dar fa in asa fel in cat sa o jignesti si sa-i faci un compliment in aceeasi fraza.
Apoi prefa-te plictisit si ignoro.
O să te caute ea.

| clickclicksnap a răspuns:

Se poate de cucerit inima unei fete ...etc etc, daca se comunica, daca observa la tine ca ai ceva comun cu ea sau ceva diferit ce ar aprecia (trebuie sa iti dai silinta sa o cunosti putin inainte), sa accepti anumite idei de.ale ei, chiar daca nu.ti convine, dar hey... e fata decucerit, apoi sa.i vorbesti frumos, fara dragalasenii inutile, sa.i vorbesti CORECT, sa nu fi badaran, sa nu faci glume penibile. In rest, o sa.ti dai seama daca te place in functie de cat de mult atentia ei este atrasa de tine, de cuvintele tale. Numai bine

| Valentino46Rossi a răspuns:

Nu se poate, la fel cum nu s-a putut nici sa inveti la romana...

| lawll a răspuns:

Trandafiri,comunicatie si cel mai important, sa fii amuzant. :3