| xVogue a întrebat:

Cum imi dau seama daca inca il iubesc pe fostul?

10 răspunsuri:
| ZeRRo a răspuns:

Il compari cu toti baietii pe care ii intalnesti, inca te intereseaza viata lui cu cine e si ce face, cand esti pe punctul de a fi cu alt baiat el iti vine in minte si nu in ultimul rand ai ajuns sa intrebi asta pe TPU deci cu siguranta exista incertitudine...

| blueheart a răspuns:

Hei! Eu cred ca deja cunosti raspunsul,e in inima ta. Daca gandurile tale sunt la el, daca te intereseaza ceea ce face el, daca nu poti uita ce ati trait impreuna, daca nu poti avea o relatie cu altcineva si il vezi doar pe el, atunci inca mai tii la fostul. happy

| pisicutzamik a răspuns:

Te gandesti mereu la el

| MrSoapte a răspuns:

Te mai tavalesti cu el!

| Summoning a răspuns:

Nu vrei sa iti raspundem si ce naibii sa mananci in seara asta?

| CeInteleptul a răspuns:

Pui niste apa la fiert. apoi pui sare si arunci o poza a fostului in apa.
daca dupa 2 minute de fiert poza inca e clara trebuie sa te impaci cu el.
pentru ca el este alesul

| CeInteleptul a răspuns:

Glumeam

| angellswig a răspuns:

Crede-ma ca si eu in momentul asta sunt in aceeasi situatie, dar stii cum mi-am dat seama ca nu-l pot uita si inca il mai iubesc?
Avem clasa una langa alta si il vad mereu, tot timpul cand trece pe langa mine am fluturi in stomac, ce e si mai rau este ca avem acelasi grup de prieteni, stam tot timpul impreuna..Mdaa stiu este urat, dar tu simti ca-l iubesti sunt sigura, ceea ce simti sigur nu se potriveste cu ceea ce gandesti sau ce vrei tu..Asa ca asculta-ti inima, dar cred ca daca ai pus intrebarea asta aici, sigur mai simti ceva, daca il uitai, te gandeai ca numai are rost intrebarea asta :***
Baftaa!

| Vlad327 a răspuns:

Pai simti

| youaremypasion a răspuns:

Te gandesti mereu la el.chiar daca esti cu altineva, gandul au e tot la el.asa mi s-a intamplat si mie