| AnnaMaria234 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru fostul ...care acum este cu alta dar eu il iubesc...multumesc.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vor face altii misto de tine cu statusurile alea. Ca te-a parasit pentru alta. Da-l incolo, vezi-ti de viata ta.

| Violleta2022 a răspuns:

Din bun simt si respect pentru tine, incearca sa nu te faci de ras si sa nu pui nimic despre "fostul" ca vor rade toti de tine si vor face glume pe seama ta.
O sa-ti treaca iubirea asta, o sa vezi. Saptamana viitoare vei uita de el!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu-l mai iubi. Iubește-te în primul rând pe tine, respectă-te!

| Raniaa a răspuns:

Eventual și niște melodii triste, să visezi, amintești ...de vremuri, perioade, de mult apuse.
Dă-le încolo de statusuri! Este o pierdere de timp... inutilă.