| anascupi a întrebat:

Cum imi dau seama daca un baiat "gagicar" ma place de la o vreme tot vine la mine cand suntem la scoala si ma ia in brate ba chiar ma pupat dar de fiecare data cand face chesti din astea rade si nu stiu ce sa cred! plizzzz raspuns ( fundawinking )

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Cand nu stii ce sa faci si ce sa crezi,fa exact ce face el, razi si tu, dar nu declara nimic.Bineinteles,cu conditia sa nu te deranjeze ceea ce face!
Glumeste el,glumesti si tu, rade el, razi si tu.Este felul lui,"tactica" lui de a se apropia de o fata sau mai multe,urmand sa-si aleaga din multe,una singura.
Te sfatuiesc sa il studiezi in momentele in care nu te vede si sa compari ceea ce face cu tine cu ceea ce face cu alte fete.
Si,sa astepti.
Fii sigura ca,daca e si "gagicar",iti va declara singur ca te place.
Daca n-o face, atunci doar se joaca, isi exerseaza talentele...

1 răspuns:
| Komododragosh a răspuns:

Fii atenta la reactiile lui. Orice gagicar foloseste aceleasi replici cu oricare fata si de obicei ii iese. Dar daca cu tine e ceva mai special, daca nu numai ca te imbratiseaza si te pupa, dar spune si niste lucruri frumoase, dar adevarate, atuncea sigur te place. Iti mai dai seama daca te asculta, daca este atent la tine, la ceea ce zici, caci daca este, atuncea inseamna ca i-ai captat atentia taaare mult. Succes iti doresc!