| ingerfaraaripi a întrebat:

Cum imi dau seama daca un baiat ma placce? Stiu ca intrebarea asta e destul de intalnita dar...

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, dupa felul cum iti vorbeste, cum te priveste, dupa gesturi si fapte, unii se pot preface foarte bine, trebuie sa iti dai seama, daca se baga in seama, iti zambeste, te priveste intens, etc...

Răspuns utilizator avertizat
| ☆ Danny☆ a răspuns:

Iti da-i seama dupa cum se poarta cu tine, dupa cum te priveste... Dac vorbeste despre tine prietenilor tai! Daca iti face complimente. Daca iti zambeste des... Daca sta prinpreajma ta mai tot timpul etc

| RainDrop a răspuns:

Cum zice si monyk16, dar, mai ales, dpa fapte, vorba, si privire, daca te urmareste si iti vorbeste dulce sau te complimenteaza e al tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai se uita la tine, te conduce acasa, rade la glumele tale, iti zambeste, am si niste zvonuri "Stiai ca daca te priveste direct te iubeste, Stiai ca daca se uita mult la tine nu poate sa mai traiasca fara tine, Stiai ca daca iti scapa numele persoanei iubite sau ori care ar fi ea se gandeste la tine, Stiai ca daca visezi persoana iubita ea a adormit cu gandul la tine, Stiai ca daca se desparte incet de tine o face pentru ca nu vrea sa te lase sa pleci".

| ingerfaraaripi explică:

Nu e tipul asta de baiat e... difrit daca ii place o fata el o jignestestiu pentru ca i-a placut de pr mea