| alepatry a întrebat:

Cum imi pot da seama daca un baiat ma place, iubeste? multumesc mult, ajutati-ma va rog frumos...

6 răspunsuri:
| Octavutzu a răspuns:

Pai daca incearca sa fie tandru cu tine, priviri patrunzatoare chesti simple dar totusi dificile pentru uni sa le descopere. Poate si prin incercarea de a te proteja. Sau daca te ti cu un alt baiat de mana sa zicem si el te vede ar trebui sa iti dai seama imediat caci daca te place o sa isi schimbe imfatisarea si privirea cand se uita la tine ( o expresie de dejamagire si esec pe fata lui )

| GdX a răspuns:

Intreaba-l daca ai banuiala asta. Dar daca te-ar place ar intra in vorba cu tine ar fi atent la ce faci nu ar mai lua ochii de pe tine.

| SiMpLa a răspuns:

PAI daca un baiat te pace atunci cant te vede se rusineaza sau devine mai politicos se inroseste la fata, SI SE UITA INSISTENT la tine.De regula doreste sa fie alaturi de tine tot timpul ex:cand se aseaza pe o banca doreste sa stea langa tine etc

| delisha_5380 a răspuns:

Cand se poarta frumos cu tine...cand iti zambeste des...si cand se apropie prea mult de tinelaughing si cand te cam himnotizeaza cu priviri. cand se baga in vorba cu tine cu absolut orice subict stupid sau nu. multe depinde de baiat

| aleeQQ a răspuns:

Se baga in vorba cu tine, se balbaie cand vb cu tine, se uita in ochii tai, timid, se aprie de tine

| aleeQQ a răspuns:

Se uita la tine insistent, este timid, se baga in vorba cu tine, ...etc