| Asdfghjklm a întrebat:

Cum iti dai seama daca un baiat te iubeste sau doar te place? Fundapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| NinaSimone a răspuns:

Pai un baiat te iubeste atunci cand vrea sa petreaca cat mai mult timp in compania ta, cand iti ia apararea chiar si in fata prietenilor lui, cand pur si simplu ii place sa te priveasca si sa-ti vorbeasca, cand cedeaza primul in fata unui argument cu tine pentru simplul fapt ca nu vrea sa te supere. Un baiat care te iubeste e mereu acolo la sfarsitul zilei, cand ai nevoie de el happy

5 răspunsuri:
| edy132 a răspuns:

Datorita generatiei actuale nu prea iti mai dai seama. Prea multi ametiti care spun te iubesc fara rost, sens.
Daca te place inseamna ca e atras sexual de tine, se uita la sanii tai la fund.
Daca te iubeste iti ia apararea te aproba in tot ce zici chiar daca gresesti se poarta frumos si e atent cu tine.

| MLSS a răspuns:

Putini mai sunt care iubesc cu adevarat!sad
Daca te placeee o face pentru ca te considera atragatoare prin felul in care arati. daca te iubeste e mereu aproape de tine!:XXX
Succes:X

| Asdfghjklm explică:

Va multumesc pentru raspunsuri :*

| nastydream10 a răspuns:

Ii spui ca nu vrei sa faci sex cu el si daca te iubeste ramane daca te palce pleaca...

| MadaMadyCriss a răspuns:

Poi in primul rand, dupa comportament, dupa felul in care iti vorbeste!big grin