| alexandrajasmin1 a întrebat:

Cum iti dai seama ca un baiat mai mare de 16 ani te place? astept raspunsuri si de la baieti

7 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

In primul rand cati ani ai? Daca el e mare la 16 ani cred ca tu ai 14.Bine ca Dragostea nu are limita dar nu prea e acceptata si vazuta oki daca esti prea mica.Trebuie sa iei in considerare ca nu stie sau nu poate sa iti arate Sentimentele dar tot sa te Iubeasca enorm.Normal incepe sa te sune mai tot timpu, sa te alinte, sa iti aduca flori daca e cazu.Sa vada ce faci si cum ti-a mers.Sa incerce sa te faca sa te simti oki.Sa iti stearga Lacrimioarele la nevoie sa te tina in brate sa te atinga subtil pe mana. Daca te saruta e clar ca te place.Ai grija!

| Eastwood a răspuns:

Pai : se uita in ochii tai, iti zambeste, spune glume, si intra in seama cu tine.

| dorin1990 a răspuns:

Pai daca voi fetele care sunt specialiste in instincte nu stiti atunci cine?batting eyelashes in fine hai sa iti raspund deci un baiat care te place te cauta te tachineaza eventual te suna te haraie, face orice sa-ti distraga atentia asupra lui sa fie observathappy

| Ex89 a răspuns:

Nu imi vine sa cred ca intrebi asa ceva, credeam ca este instictul vostru devil

| Costea_Ionut_1992 a răspuns:

Pai glumeste este numai pe langa tine

| narcisa2334 a răspuns:

Te tachineaza, complimenteaza, te face sa razi, iti zambeste des, incearca sa te atinga