| mariluz214 a întrebat:

Cum iti dai seama ca un baiat te place cu adevarat? Cel mai concret raspuns primeste funditawinking

Răspuns Câştigător
| AssaSinNKidD a răspuns:

Atunci funda? :*

4 răspunsuri:
| AssaSinNKidD a răspuns:

Heii :*. Pai atunci cand iti trimite mesaje incontinuu, este foarte interesat de tine, iti zambeste, Se uita foarte des la tine.

In acel moment iti dai seama ca e topit dupa tine. Sper ca te-am ajutat. Fundita? :*

| mariluz214 explică (pentru AssaSinNKidD):

Mi se pare interesant raspunsul tauwinking

| AssaSinNKidD a răspuns (pentru mariluz214):

Atunci funda? :*

| Perju_Florentina_1977 a răspuns:

Atunci cand se uita foarte des la tine, chiar si daca pare mai indifferent in cazul unor baieti poate sa insemne ca te place dar iti dai seama sigur daca te place daca atunci cand vorbeste cu tine se balbaie sau se uita in alta parte sau te evita cu privirea cauta Alex P. Catalin pe Facebook si da si u un like la poza de profil daca ti-a placut rasp meu

| mariluz214 explică (pentru Perju_Florentina_1977):

Hmmm...multumesc pentru raspuns, in primul rand! in al doilea rand, nu mi se pare ok cersitul asta de like-uri. sincer...