| Ceacareteiubeste a întrebat:

Cum iti dai seama cand un baiat te place? care ar fi semnele ca i-ar putea place de tine? Dau Fundahappy si la restul voturi:*multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| SmileSiAtat a răspuns:

Pai se uita la tine insistent,iti zambeste,se baga in seama cu tine,se ofera sa te conduca spre casa,te invita in oras sau afara, iti ia apararea cand se leaga cineva de tine, rade cu tine si alte chestii.App daca vrei poti sa te duci sa te uiti in ochii lui si el in ai tai. Daca pupilele i se maresc atunci te place.E demonstratwinking. Sper ca te-am ajutatbig grin

4 răspunsuri:
| GGeorgel a răspuns:

Pai primele semne ar fi din priviri, apoi dupa felul in care vorbeste cu tine, ce vorbeste cu tine, ce comportament are cand vorbeste cu tine si fata de tine in general...nu exista niste legi clare care arata, dupa comportamentul lui tu trebuie sa-ti dai seama, iti spun eu ca nu e greu tongue incearca sa te pui in locului sau intreaba-te de ce a facut un anumit gest.winking

| Anonim_4466 a răspuns:

Daca se uita des la tine sau iti face cu ochiul, se da la tine sau te pipaie!

| denyssa_7357 a răspuns:

Depinde in ce situatie esti daca esti la scoala...(.) : se uita dupa tine, incerca sa fie mereu aproape de tine, incearca sa iti ceara nr de tel, vrea sa vb mai mult. funda?

| thedread a răspuns:

Exista tot felul de baieti...si cei mai "nesuferiti" cei care te plac, sincer chiar, si nu iti dau niciun semn pentru ca sunt timizi. din punctul meu de vedere cel mai important semn este cand te priveste de la distanta, cu atentie chiar, si apoi cand te apropii se preface ca face altcevabig grin...si dupa ce treci se uita luuunglaughing)