| SweetGirl19 a întrebat:

Cum va dati seama atunci cand un baiat te place? Care sunt semnele? Imi place mult de un baiat.El sta mai mult cu o fata cand vine la scoala.Dar la mine se uita asa frumos in timpul orei. Cu celalte fete vb. mult si cu mine aproape deloc. Si nu e timid. Funda la cel mai bun raspuns i restul voturi.

5 răspunsuri:
| anononymos a răspuns:

Te priveste ca un tampit si zambeste incontrolabil

| spyman a răspuns (pentru anononymos):

Corect! Numai ca nu sunt tampit... Dar esti pe-aproape!

| RebekkaRebbe a răspuns:

Hey pot sa iti zic ca nu te place doar e un sentiment te iubeste ca o prietena o sora. DAca nu vorbeste deloc cu tine si sta mult cu fata aia Un baiat de place cand sta in preajma ta vrea sa vorbeasca cu tine vorbeste frumos cu tine se uita tot timpul la tine si e tot timpul in preajma ta Si te intreaba daca vrei ceva. gesturi El poate te iubeste ca o prietena dar nu ca si o iubitahappyParerea meahappy

| Cordelia a răspuns:

Eu ştiu că băieţii ce te tachinează te plac, sau chestii de genul.

| SpaceBound a răspuns:

Cred ca ar trebui totusi sa faci tu primul pas si sa incepi sa vorbesti din ce in ce mai mult cu el. Nu te ambala prea tare de la o privire sau de la un gest. Poate ii intelegi gresit semnalele pe care ti le da. Eu zic sa vorbesti un timp cu el si dupa vezi ce iese. Totusi privirea lui poate spune multe. Nu mai sta pe ganduri si fa primul pas. Asta este sfatul meu. Sper ca te-am ajutat si bafta! :*