| nikolettta a întrebat:

Cum iti dai seama daca iti place un tip pentru modul in care arata sau daca pentru mai mult de atat? Cum iti dai seama daca iubesti/esti indragostita de un baiat?

Răspuns Câştigător
| BeAmazing a răspuns:

Dupa felul cum te comporti atunci cand esti in preajma lui... cum ar fi: nu iti mai iei ochii de pe el; esti in lumea viselor; nu iti mai pasa de nimica; te simti ff fericita :X. Cam astea ar fi :X!

1 răspuns:
| X a răspuns:

Pai daca nul cunosti il placi pentru felul in care arata... oricum asta e primul pas in orice relatie apoi cand va cunoasteti iti dai seama daca iti place pentru ceea ce e! Cand esti indragostit de cineva nu reusesti sa iti dai seama de ce-l iubesti, cand nu intelegi ce iti place la el atunci esti indragostita!