| Elial a întrebat:

Cum iti dai seama daca esti indragostita (de un baiat)? happy

Răspuns Câştigător
| Eroareee a răspuns:

Cand treci pe langa el sau il vezi prin preajma nu te poti controla din privit. Iti bate inima tare tare cand treci pe langa el sau cand vorbesti cu el sau cand te saluta. Cand ii auzi numele si atunci iti bate inima. Esti cu capul in nori mai tot timpul asta inseamna ca te gandesti numai la el si nu-ti mai poti controla gandurile. Dragostea e ceva uimitor :*

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți stă numai gândul la el!
Pa, pa.

| Pandacorn696 a răspuns:

Te gandesti la el mult si zambesti cand ii auzi numele