| LOL_6434 a întrebat:

Cum iti dau seama de orientarea ta daca esti normal sau bisexual sau gay. eu sunt confuz imi plac fetele am avut si prietene dar ma atrag si baieti ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Este posibil sa fii doar confuz (la varsta adolescentei se intampla destul de des), dar este foarte posibil sa fii si bisexual. Orice ar fi, nu te stresa! Priveste partea buna a lucrurilor: mereu vei avea de unde alege!winking

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Te poti simti, exact cum ai spus, doar atras.Incepe-ti frumos viata sexuala si, observa-te.Vei intelege mult mai repede decat mi-a luat mie sa-ti raspund...

| Narcis2007 a răspuns:

Mai bine esti normal...e cel mai bine...cand eram mai mic mi-am pus si eu intrebarea asta, eu aveam un prieten bun si m-am speriat(degeaba) ca sunt gay

| FoarteLetargic a răspuns:

Incearca sa iti faci o prietena si sa intretii relatii sexuale cu ea. Daca si atunci te mai atrag baietii esti bisexual. Parerea meawinking
Funda?happy

| LittleGirlMonster a răspuns:

Poti sa fii si gay.Nu e o rusine. Daca te atrag baietii asta e.Si doar daca,, te atrag'' asta nu inseamna ca esti gay.Trebuie sa faci sex cu ei.Atunci te poti numi GAY.Pa,pa:*

| Fantasy a răspuns:

@narcis2007 nu poti sa ii spui ce trebuie sa fie. daca pe el il atrag ambele sexe eu spun ca prima data sa zicem ca cunosti o fata si te atrage.te combini cu ea. dupa ce te desparti de ea te combini cu um barbat.si atunci vei vedea care sex te atrage mai mult si esti bisexual happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i vorba de cum percepi prietenia la nivel psihic ci doar din punct de vedere sexual.Parerea mea este ca tu inca n-ai facut inca sex nici cu femei dar nici cu barbati.