| Skins97 a întrebat:

Cum iti poti da seama ca iubesti pe cineva? Adica sunt cu un baiat de 7 luni si i-am dat un messaj si l-am intrebat daca ne despartim pentru ca mi se parea ca ii placea de alta...nu i-am spus motivul in messaj, dar mi-a zis sa ma gandesc inca o data la intrebare.

Dupa 3 zile ne-am impacat, iar cat timp nu am fost impreuna a continuat sa ma sune si de fiecare data cand vedeam numarul lui eram foarte agitata. S-a intamplat sa ma intalnesc cu el din intamplare cand am iesit de la scoala si imi batea inima repede...incercam sa nu ma uit in ochii lui, caci imi venea sa plang ca am facut asta, in plus chiar vroiam sa il sarut.

Pana la urma m-a sarutat el....si cand se apropria de mine simteam cum imi ies din minti. Nu stiam ce sa mai fac...m-am simtit de parca ar fi fost primul sarut. Eu chiar tin la el si nu ma pot gandii decat la el. Am niste dubii pentru ca uneori ma plictisesc, poate pentru ca il vad aproape in fiecare zi si il vad mereu.

Revenind la intrebare: Credeti ca il iubesc?

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Da asta inseamna iubirea!
Plictiseala intervine, din cauza ca sunteti impreuna 24 din 24, adica daca nu va intalniti mereu vorbiti la telefon! fiecare avem nevoie de un "coltisor" al nostru, iesiri cu prietenii sau facand chestii in care persoana mult iubita nu este implicata!
Tie iti lipsesc chestiile astea, de aici intervine pliciseala, monotonia!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca esti indragostita de el.il iubesti

| wolder a răspuns:

Cred ca il placi mult de tot, dar nu-l iubesti. E timp si pentru asta. Decide-te daca vrei sa mai fi cu el

| GirlLăvHell a răspuns:

Daca l-ai iubii nu te-ai plictisi de el niciodata cred ca doar il placi si incurci asta cu iubire happy

| mariumarius a răspuns:

Nu..nui cel potrivit probabil