| RAY a întrebat:

Cum mai merge cu sexul? Cu dragostea? Sunteti fericiți? Împliniți? Îndrăgostiți?

20 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sexul merge ca pe roate delicios

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Crezi ca lipsa de sex poate duce la depresie?

| SG1995 a răspuns:

Cu sexul, decent mai bine decat anii trecuti. Cu dragostea, meh. Fericit? Nu prea. Împlinit, din multe puncte de vedere, din punct de vedere amors nu chiar. Îndrăgostit? Nu chiar, dar încă duc lipsa unei persoane.

| anonim3247 a răspuns:

Cu sexul merge perfect.

| RAY explică (pentru anonim3247):

Eu sunt depresiv existential, crezi ca asta e sensul vieti tale sa intreti relati sexuale zilnice? stii ca in 1950 s-a facut un experiment pe soareci, pe zona recompensei din creier, cand zona era activata acestia numai vreau nimic, crezi ca si tu esti intr-un extaz non stop?

| anonim3247 a răspuns (pentru RAY):

Sexul zilnic are efect de extaz cum spui tu cam 2 ore din zi.

| anonim3247 a răspuns (pentru RAY):

La 50 de ani femeia vrea sex zilnic mai mult decât poate bărbatul.

| fsdkdkdjs a răspuns (pentru anonim3247):

Care e metoda?

| anonim3247 a răspuns (pentru fsdkdkdjs):

Bărbatul să vadă femeia de 50 de ani ca la 30 - 35 de ani.

| anonim3247 a răspuns (pentru fsdkdkdjs):

Depinde numai de femeie să arate bine și la 50 de ani.

| RAY explică (pentru anonim3247):

Aber ich habe über andere gesprochen

| anonim3247 a răspuns (pentru RAY):

Sexul indiferent de vârstă depinde doar de femeie cum arată

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

"Eu sunt depresiv existential, crezi ca asta e sensul vieti tale sa intreti relati sexuale zilnice? "
Nu Ray, nu ăsta e sensul vieți, ai încercat să faci terapie. Cam ajută.

| RAY explică (pentru SG1995):

De unde banii, o oră 50 euro, trăim în România, in Germania e gratis dacă ai asigurare

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Cum adică e gratis dacă ai asigurare? laughing Pe unde? Vreau și eu ceva informați în sensul ăsta.

| RAY explică (pentru SG1995):

Tu macar ai citit ce am scris? Ce ai înțeles?

Răspuns utilizator avertizat
| unu1doi2noua9sase6 a răspuns:

Merge foarte bine

| Gr4ande440q a răspuns:

Sexul nemaipomenit, adică chiar nu e pomenit că sunt singur de un an? mai mă duc la fetele de pe anunțul dar în rest îmi văd de treaba mea nu prea am chef de generația live pe tiktok și oricum nu locuiesc în țară de șapte ani și de fiecare dată când mă întorc în vacanță îmi dau seama ce nazuri au româncele așa că mai bine le evit și stau cu altcineva din altă țară oricum aici unde stau totul e casual nu prea sunt lucruri serioase deci până atunci here we go anunțul from Amsterdam si Berlin

| DragosContAcum a răspuns:

Dau laba