| Amstaff29 a întrebat:

Cum pot convinge o fata să îmi facă sex oral?

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Trebuie sa depasesti bariera care e dincolo de atractie, sa ajungi la nackmind. E un proces prin care ea se indragosteste de tine si cand nu esti preent atat de mult incat cand te vede ii vine sa faca aproape orice pentru a-ti atrage atentia ca este cea mai buna, iar tu prin jocuri de tensiune sexuala o poti aduce acolo jos.

Sau mai simplu, daca esti deja cu fata, ii propui.

| StefanChriss a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

Raspunsul tau devine si mai amuzant avand in vedere numele contului tau laughing)

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru StefanChriss):

Ma bucur ca te-am amuzat si sper ca tu ai parte de fantezii reale sexuale, nu doar in fata calculatorului. Bafta Stefane!

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca este una de pe Centura iti face ea tot ce vrei.Contracost.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fa-i tu primul

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ai grija, majoritatea romancelor sunt inchise la minte cand vine vorba de oral

| RAY a răspuns:

Fata aia ce e iubita, curva ce e?

| corbulalbrosu a răspuns:

Cat se poate de simplu. Ii oferi bomboane. Cele mai de efect sunt mentosanele. laughing

| OnuOnulică a răspuns:

O plătești.

| Loredana12031995 a răspuns:

Buna! Încearcă sa ii propui sa faceți poziția 69 poate o sa funcționeze. happy

| Bogdan_Gheorghe_Adumitresei_1985 a răspuns:

Cea mai simpla metoda: consoleaz-o spunandu-I ca în cur sau în vagin doare mai tare. Apoi spune-I ca ești spălat acolo jos, ca nu ai latei și ca nu ai nici o boala cu "s", ex sinuzita