| sorana06 a întrebat:

Cum pot excita un baiat fara sa isi dea seama?

18 răspunsuri:
| Korrawi a răspuns:

Fii atenta cum faci, ai 2 posibilitati:
1)iei un par, ii dai una in cap, el lesina, ii faci ce vrei, nu-si da seama, ca nu are cum. Ca efect secundar, o sa aiba probabil o contuzie, aia e, dragostea doare.
2)il imbeti crita, i se rupe filmul, ii faci ce vrei, a doua zi nu-si aduce aminte.
Daca nu ti-ai dat seama, astea de mai sus sunt niste solutii neserioase, la fel de neserioase ca intrebarea ta.

| Drolja a răspuns:

Necrofilie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doar in vislaughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa i te asezi in poala si sa-ti fatai un pic funduletul.

| Emilian65 a răspuns:

Prin saruturi in zone sensible, prin mangaieri in zona penisului etc.

| LoveSleep a răspuns:

N-are logică ce zici.
Încearcă să-l lingi în fund.
Când nu se așteaptă.

| LoveSleep a răspuns:

Mh

| Doub a răspuns:

Iar intrebarea asta? Atat de disperata esti?

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

Awwww

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

:X.

| Happyjump a răspuns:

Poarta o fusta extern de scurta, scapă pe jos un creion, apleca-te dupa el si cat ai clipi misiune îndeplinită.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Daca se va excita isi va da seama, iti vei da si tu seama laughing
De ce nu citesti absurditatile pe care le scrii, inainte sa le si postezi?

| Leerix a răspuns:

Cum adica fara sa-si dea seama? Daca nu-si da seama inseamna ca nu-l exciti... laughing

| AnNéVidoff a răspuns:

Depinde de varsta! laughing)

| Rusu_Bogdan_1998_a1Oq a răspuns:

Esti mare fake!

| Valentin_Marian_1995_OLIV a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa o iei in mana si sa o consideri o acadea

| Daniela1803 a răspuns:

Un baiat isi va da seama mereu cand se excita, dar poti sa o faci si doar stand langa el, dar trebuie sa fi Super-Mega-Ultra-Bunaciune ca sa meargawinking