| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face o fata sa doreasca o partida de sex?

6 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Pai, convinge-o. De ce crezi ca exista preludiu? Fa-i un masaj, dar nu din ala de 2 minute si gata sex. Fetele sunt ca aluatul de paine, mai intai trebuie lasat la crescut ca sa-l poti modela dupa. O iei frumos, un masaj sau o cina romantica... o saruti pe gat, dupa ureche, o musti de ureche, o mangai, sanii. Din spus e mai greu, ar trebui sa-ti vina tie pe moment astea.

| h3r a răspuns:

O pupi în c*r.

| fuzzer a răspuns:

Trebuie excitata in primul rand, sau o va face din pura placere, ca simte ceva pentru tine, lucrurile astea vin de la sine.Deci daca sunteti impreuna mai e un pas pana la o "partida de sex", fi mai atent cu ea, mai romantic.Si de-acolo mai e o treapta pana sa cobori in necunoscut.Succes!

| NnDWtf a răspuns:

Uitati-va la un film porno, dupa care tu pleci la baie. Ramai acolo pana mori.

Răspuns utilizator avertizat
| CulturistuCris a răspuns:

Ba te saruti cu ia pasional cateva minute mangaie-i usor trupul si o sa vezii ca da rezultate iti spun eu 80%