| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face un baiat sa se indragosteasca de mine? Ce le place baietilor la o fata?

15 răspunsuri:
| Adryan17 a răspuns:

Baietilor le plac formele fetelot...asta in general si in marea parte..de fapt, toti baietii iubesc formele unei fete. A da, si sufletulhappy

| Danysan a răspuns:

1-Maturitatea
2-Sa fie draguta si prezentabila
3-Sa iti fie mai mult decato iubita adica sa fie prietena ta sa poti sa faci si sa vb cu ea orice!

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Baiatul ala stie ca existi?

| Crucified a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Nu cred.laughing

| anonim_4396 explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Este colegul meu de clasa, ne cunoastem de 7 ani, am fost buni prieteni si cand eram mai mici el ma placea.
Deci DA, stie foarte bine ca exist.

| h3r a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Este în clasa a 7-a, ți-a zis-o și pe asta.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam naspa daca sunteti amandoi in aceeasi clasa, in aceeasi scoala, daca vrei sa fiti barfa tuturor nu ai decat, incearca sa-l provoci la invatatura, spune-i ca daca te v-a intrece la medie pe trimestrul asta v-a primii un pupic de la tine in ajunul sarbatorilor, stiti voi cum se face...sub ramureaua de vascbatting eyelashes

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru h3r):

Asa, si? Acum ai sa-mi raspunzi ca tu in clasa a 7'a iti vedeai de invatatura si bla bla bla, te crede cineva? Poti sa ma apostrofezi si sa-mi spui ca ai 107 ani si ca vrei respect, ma doare-n cot... Toate o cotiti cand vine vorba de asa ceva, eu ca nu, eu nu faceam asa ceva, eu asa? vaaai... minciuni sfruntate laughing nu stiai cum sa ajungi mai repede acasa sa-ti vezi de fantezia ta sau, daca faci parte din generatia respectiva, sa-ti scrii in jurnal precum ca ala se uita cu pofta la corpul tau tongue nu ma contrazice ca am sora mai mare decat mine cu 10 ani si stiu

| anonim_4396 explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Dar nu prea cred ca pot sa-i spun chestia asta, ar fi cam aiurea.Insa,pe 1 noiembrie se face discoteca, mergem cu totii la club, el a spus ca vine dar acum a zis ca nu mai are chef.Ce pot sa fac pentru a-l convinge sa vina?

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa-l mai, nu mai trage tu de el, daca nu vine sa fie sanatos! Baieti sunt destui, o sa vada mai tarziu ca a gresit neaceptandu-te ca amica

| anonim_4396 explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Buna,daca poti sa-mi dai niste sfaturi in continuare-uite ce mi s-a intamplat(legat de conversatia despre acel baiat), colega mea de banca nu mai poate veni la scoala din motive medicale decat dupa vacanta de iarna, asa ca diriga l-a mutat pe el in banca cu mine.Ai putea, te rog sa-mi spui despre ce as putea sa vorbesc cu el, cum sa ma comport etc?

Răspuns utilizator avertizat
| SmexyBoy a răspuns:

Nu trebuie, dragostea vine de la sine, aspectul fizic atrage, si te indragostesti de caracterul lui, daca iti place numai fizic, asta nu e dragoste, e placere... vizuala.

| SebylVane1890 a răspuns:

Nu prea ai cum sa faci sa te placa cineva...Asta e una dintre chestiile care nu se mimeaza, vin de la sinehappy
Sa il faci sa te placa e posibil, dar sa se indragosteasca, nu.Si oricum nici asta nu dureaza mult...

| GhJey a răspuns:

Ca fata să fie serioasă şi cu bun simţ. Băiatul vrea o fată care să ţină o relaţie serioasă, în rest totul vine de la sine.Acum depinde ce fel de baiat vrei să atragi. Dacă e un băiat care vrea să aibă o relaţie doar ca să se alfe în treabă, atunci nu are rost să îţi baţi capul.
Nu uita, fii tu însuţi!
Baftă!