| MadalinaIancu a întrebat:

Cum pot sa aflu daca persoana iubita chiar tine la mine sau doar isi bate joc? Ce pot face in acest sens? Mentionez ca suntem de 2 ani impreuna, dar din diverse motive, ma intreb daca el chiar tine la mine sau doar se preface?

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Dscuta despre viitor cu el. Vezi ce iti spune si iti vei da seama de mai multe.

| Rizer a răspuns:

Din moment ce tu te intrebi singurica daca el tine la tine sau nu exista ceva care te face sa spui lucrul acesta. Nu ai incredere in el sau invers.De 2 ani impreuna, ar trebui sa-l cunosti cat de cat.Ca e o relatie destul de lunga.Tu trebuie sa-ti cunosti sentimentele foarte bine fata de el.

Răspuns utilizator avertizat
| Vix999 a răspuns:

Daca simti ca ceva este in neregula, este foarte posibil sa ai dreptate.
De tinut la tine probabil ca tine, nu stiu daca te mai iubeste, daca mai e indragostit de tine.
Zenithf are dreptate, incearca sa discuti cu el chestii importante de viitor, planuri comune. Vezi cum reactioneaza. Se simte ca un leu in cusca sau raspunde pozitiv?
Iti poti da seama de multe din acest tip de discutii....chiar daca tu nu ai neaparat acele planuri pe care i le zici lui.

| biancaelle a răspuns:

Bunaaa cred ca aceasta intrebare o avem toate fetele.Dar tu spui ca esti impreuna cu el de 2 ani si nu cred ca isi bate joc de tinee. Insa tu trebuie sa ai incredere in el.

| DeDeSupraDoza a răspuns:

Mai simplu ii zici ce simti.