| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa agat o colega de clasa, Care stie ca o plac?

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Baga-te mereu in seama cu ea, cere-i un pix, un caiet ceva.in pauza du-te la ea si intreab-o despre o lectie anume, din astea. timp de cateva zile apoi cand iti faci u curajj cheam-o pehol sau undeva unde sa vorbiti voi 2 si sarut-o, sau spune-i ca tii la ea sa vezi ce reactie are.succes! si eu as vrea sa fiu cucerita de un baiat de la mine din cl dar,, soarta:-

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Pai cand e imbracata in haina cu gluga(hanorac ceva)iei o undita.si din banca din spatele ei dai ca la prins de peste.
sigur se agatawinking

| Vizitiul a răspuns:

Tu vrei sa agati acea fata, dar te-ai intrebat vreodata daca nu cumva vrea sa fie cucerita? Afla ce vrea de la un baiat si pe urma actioneaza in functie de ceea ce ti-a zis.

| Doddel a răspuns:

Deci. hai sa o luam logic, daca ea stie ca deja o placi si sentimentul este reciproc, o sa vina la tine stii. sa vorbiti bla bla bla. intelegi?!

| Katespunemadroghezcuorbit a răspuns:

O pui pe sarma laughing)