| sNoKeRR a întrebat:

Imi place ft mult de o colega de clasa .cum sa fac ca s-o agat,? tin sa mentionez ca sunt o fire mai rusinoasa

3 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

Fa-i complimente. Nu exagera cu ele. Uita-te in ochii ei, spune-i ca iti plac.(cu siguranta iti plac)

| OupS a răspuns:

Incearca sa vb cu eaa pe mess sau la scoala, comenteaza fotografiile daca are facebook si spune-i in fata ca ii placi ca nu musca

| Arsene_Adrian_1993 a răspuns:

Pai jucati si voi adevar si provocare si roagati un prieten sa puna sti tu ce si usor usor totul va incepe intre voi doi