| stefaniateiubeste a întrebat:

Cum pot sa face un baiat sa se intoaca la mine? cum sa il fac sa isi aduca aminte de toate momentele frumoase si sa ii fie dor de acele clipe? nu stiu ce sa fac deoarece il iubesc mult prea mult si il vreau inapoi mai mult ca orice pe lumea asta...

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Odata ce el nu mai e cu tine nu se mai intoarce, gandeste-te ca ii va fi bine pentru ca daca te impaci cu el iar apar probleme si tu gandeste-te ca vei avea altul.

| lilstar a răspuns:

Daca el pare sa le fi uitat de ce nu incerci tu sa creezi alte momente frumoase? in prezenta altcuiva. Viata nu incepe si nici nu se termina cu el. Cateodata trebuie sa ne calcam pe inima si sa mergem mai departe. Ia-ti inima in dinti si treci peste asta. Trebuie doar sa fi tare si increzatoare.

| stefaniateiubeste explică:

Mutumesc mult...