| LascoD a întrebat:

Cum pot sa i spun unei fete ca o plac intr-un mod ceva asa ma deosebit. iata eu am 14 ani ceva asa de virsta mea ce propneri aveti ...ma cunosc cu ea de vreo 1 luna mai bine ....pareri ceva?

Răspuns Câştigător
| djspicedem a răspuns:

Te duci la ea, o iei de mana, ii spui ca o placi mult si tot ce gandesti, apoi o intrebi daca si ea simte la fel.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pentru a-i spune ceva deosebit trebuie in primul rand sa stapanesti putin limba romana.

| LascoD explică (pentru neutrino):

Da eu pe rusa mai bine intelg si pot sa vorbesc, dar asta este un forum romina si incerc pe romina sa vorbesc. nu vreau comenati ca si a tale nu- imi plac de fel.

| Zeref a răspuns (pentru neutrino):

Corectrolling on the floor))))

| neutrino a răspuns (pentru LascoD):

Data viitoare ar fi bine sa mentionezi acest lucru pentru ca raspunsurile le primesti in functie de cum te percep ceilalti. Seara buna.

| Zeref a răspuns:

Ii dai una sub barbie si si vezi sa pice.Pe urma ii spui in timp ce ii intinzi mana" Eu te-am facut eu te omorrolling on the floor))))))))

| Zeref a răspuns:

Rezultatul este 100% garantat ca o sa-i placa de tine.Nu ai cum sa dai gres aici.