| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi albesc dintii foarte tare? ma spal in fiecare seara si dimineata dar caninii raman galbeni LOL straight face si as vrea pe totii sa ii albesc ceva metode babesti? fara a cumpara anumite produse... ma spal si cu bicarbonat si nu prea... ajutor!

6 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Incearca si cu sare.

| Swallow a răspuns:

Am avut si eu asa problema. Spalale cu bicarbonat de sodiu (soda de bucatarie) are un gust nu stie cine ce neplacut dar nici rpe aplacut. Apoi spala-te obisnuit cu pasta de dinta (apropo in ea tot se afla bicarbonat de sodiu[soda]). Mama ta ar trebui sa aiba asta in bucatarie.winking p.s. ajuta, la mine dupa 1 incercare s`a observat. :* `Bye :*

| Tzitzirelu a răspuns:

Ma chiar merge cu sare?straight face
incredibil eu nu stiam

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baaaiii vampirule? mergi la stamatotlog.are el ceva cucare te da pin dinti si se fac precum cei din lacrama cu colgheit.

| puffarinaa a răspuns:

Bea foarte mult lapte. Laptele contine calciu si te poate ajuta. happy

| DanielReckerth a răspuns:

Incearca sare ajuta mult