| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi cuceresc noul iubit?

8 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Stai aproape de inima lui, de restul se ocupa Cupidon.

| moonY a răspuns:

Daca e iubitul tau..nu l'ai cucerit deja?

| moonY a răspuns:

"cucerirea" este un proces original sa zic asa.depinde de tine, de persoana de langa tine.de ceea ce simti.nu joci un rol, totul vine din inima, nu din cateva raspunsuri pe care le dam noi aici.credeam ca toti suntem constienti de asta, n'am dreptate emil?

| anonim a răspuns:

Pai asta este cea mai grava greseala pe care o fac toti, daca au cucerit o persoana, dupa aceea zic:gata.nu,intr-o relatie,''cucerirea''trebuie sa se intinda pe tot parcursul relatiei, sau vietii, depinde de la caz la caz.asa ca nu inceta sa-l cuceresti in fiecare zi, ca de altfel nici el nu trebuie sa uite ca unei fete este nevoie sa-i daruiesti ceva diferit de la o zi la alta, altfel se plictiseste si...,

| AllenTJ a răspuns:

Cu o omleta!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Natural. limbajul trupului. nu trebuie sa faci nimic. feromonii lucreaza pentru tine. atentie! nu fni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii linga el mereu la piine, afara, peste tot unde se duce, la obere, la baie la bucatarie pina se sinucide