| Mihaela02032001 a întrebat:

Hei..nu am nici un iubit..Cum sa fac sa cuceresc băieții? :*

Răspuns Câştigător
| ADMr a răspuns:

Simplu si la obiect. laughing)) Ai fost tare!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa mai cresti.

| Doctorfishadi a răspuns:

Depinde,ce varsta ai?
De obicei noi va cucerim pe voi laughing), daca o femeie arata bine si are o gandire,... decenta, un barbat va raspunde intotdeauna unor mici complimente.

| Mădălllinna a răspuns:

Sa fi tu insuti!
Sa fi naturala!

| SerenaSmiley a răspuns:

Incearca sa ii intelegi, incearca sa te comporti frumos, sa le dai atentie, sa nu fii egoista, mincinoasa si sa crezi ca trebuie doar tu sa fii in centrul atentiei si ei nu. Incearca sa te si aranjezi. Sunt multe lucuri de spus aici.