| denizuk28 a întrebat:

Cum pot sa imi satisfac placerile cu o fata? ( sunt fata )

4 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

OFM, indiferent daca e doar curioasa sau daca ii place o tipa, e treaba ei, nu cred ca te priveste ce face, iar la faza cu satisfacutul, de unde stii tu? Poate pe ea o tipa o va satisface mai bine ca 100 de tipi, nu mai generaliza aiurea.

Pai, te lasi dusa de val.Nu totul sta in 'niste limbi'date aiurea. Daca iti place tipa si esti sigura ca vrei sa faci asta, cu siguranta va fi bine.Sexul dupa reguli gen'intai fac asta, apoi asta' nu e asa de interesant, asa ca lasa totul sa vina de la sine.happy

| Miauti a răspuns:

Pai simplu folosesti ori jucari ori mangaieri..., cel mai bine este sa te uiti la niste filme porno lesby.

| iuliana1221 a răspuns:

Du-te la un psihiatru!

| OFM a răspuns:

sa ii dai limbi in pasarica da ce esti lesby sau vrei sa devyy
iti spun may bine satysfaceti placerile cu un baiat decat cu o fata :d