| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa ma apropi de o fata pe care o plac, sunt sanse ca si ea sa ma placa, si vreau sa ma apropi de ea sa ma cunoasca mai bine, sa ne cunoasteam mai bine, cum as putea?big grin

Răspuns Câştigător
| ciuly4u a răspuns:

Pai in primul rand fii tu insuti happy. Tot ce trebuie sa faci este sa te duci langa ea si sa gasesti un subiect de a vorbii cu ea orice tongue.
ex.
Tu: Hey cf?
Ea: Biine tu?
si mai departe vine de la sinewinking

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Depinde de la caz la caz, in orice caz, lasa deoparte frica sau rusinea sau ce altceva o fi, si du-te si vorbeste cu ea. Si daca nu o fi ea o fi alta, dar daca nu incerci nu reusesti sa o gasesti.

| fCD a răspuns:

Altu care "eu o plac ea nu dar cred ca da si amandoi si blabla si totusi ma place ca nimeni in afara de mama care m'a prins seara masturbanduma numai stie ca habar n-am sa vb cu o fata si ma uit la fata de la miezul noptii smugsmugsmug"
... cei ca tine ma fac sa urasc site'u asta